Results 1 to 5 of 5
    Junior Member
    Nickname
    Andrewsk1
    Class
    Rogue
    Server
    Gaia
    Race
    El-Morad

Gm arkadaşlar lütfen yardım etsin.Gaia da ki arkadaşlar okusun yeni hırsızlık yontemi

Merhaba arkadaşlar

En son şubat ayında gaia da oynuyordum 59lvl a kasıp bırakmıştım bugun ise tekrar oynama kararı aldım ve itemlerimi yaptim bu sırada maradon da dolaşırken bir clan istek attı kabul ettim ama o anda clan hiç aklımda değildi birisiyle pazarlık yapıyordum aradan 2dk gectıkten sonra bir adam pm attı +8 shard +8 chıtın set satılır dıye +8 shard konusunda pazarlık yaptık uzun bır sure ılk olarak anlastık ama adamdan suphelenmiştim çıplak charla dolasıyordu durumu anlattım adama senden suhpelenıyorum falan dıye ıtemlerını gosterdı wirinom dw cs ib giga falan gosterdi kafam yattı işe sonradan fikrinin değiştini soyledi ve elimdeki itemlere talip oldugunu soyledi (+1 reb shard & +8 wb) bende tamam dedım shard ıcın 150m wb için 170m ye anlastık pazarı kurdum ve itemleri çektiği gibi centaur a ışınlandım bu arada ustumde 6gb ye yakın para var ben olayı anlamıştım , birini gozune kestiriyorlar ve işleme başlıyorlar. adamlar oyundan cıkartmamak ıcın trade falan atıyorlar ama zor zahmet çıktım aradan 30dk gectıkten sonra g2 ye gırdım nasıl çıkacağım falan derken oncekı adamlardan biride orda bekliyormuş geldi tek attı zaten direkt 4gb ye yakın paramı aldı buradan Gm arkadaşlara sesleniyorum charım hala orda çıkartabılırseniz sevinirim.

Nick: Andrewsk1

Bu adamlara gereken cezayı veremezsiniz ama okuyan arkadaşları bilgilendirebiliriz.
    İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum

Junior Member
    Nickname
    Andrewsk1
    Class
    Rogue
    Server
    Gaia
    Race
    El-Morad
    up up up up up

Banned
    Nickname
    SincerelyRevenger
    Class
    Rogue
    Server
    Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    kardeş çektikleri yerden çıakrsın muhtemelen pelerin atına çekmişlerdir seni towna bas arkandaki adama sağ tıkla en usttekıne tıkla he he de cıkar çarın ;-)

Junior Member
    Nickname
    Andrewsk1
    Class
    Rogue
    Server
    Gaia
    Race
    El-Morad
    town denedım olmuyor adam da uzakta kaldı oraya gıdene kadar kesti adam

Banned
    Nickname
    SincerelyRevenger
    Class
    Rogue
    Server
    Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    paranı sıfırlamadan bırakmıyacakalrdırzararın zaten dıbıne vurmussun vvidseo cek cekemıyorsan - tusuna basıp fotolar al bunu cr bolumunden konu açmak suretiyle sun eminim gereken cezai işlem uygulanıcaktır

Tags for this Thread