Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Lütfen Yetkililerin Bakmasını Rica Ediyorum !..

Yıllardan Beri Kngiht Online oynuyoruz arkadaşlarımla birlikte.Önceki knight online eolsujn şimdiki knght online olsun nerden baksanız bütün serverlarında noraml bileğimizle legal olarak takılmıştık.Ne insanlar koxplarla 80 lere kasıp paraların dibine vurup öylece gittiler banlanmadan ve ne npler kasarak bıraktılar bu oyunu kendi istekleriyle.Ben Ve arkadasım dün saat 18:30 civarları belki yanlış hatılıyorumdur ama Base de banlandık.İnkar etmiyorum koxp kullandık ama kullandıgımız botu satın dahi almamıştık bedava olduğu zamanlardı bu geçerli bir savunma değil ama olsun.Demek istediğim kimlerin kimlerin charları banlandı açıldı ne koxp kullanan insanlar var asgardda hala da her yerinde koxperlar para ve exp kasıyorlar bizde 1 kerer açmışız direk banlandık.Yılların denk gelmesi mi desem arkadaşımla benim büyük şansızlığım mı desem bilemedim doğrusu ama demek istediğim gerçekten bu yazıyı okuyan modaratör ler olsun diğer yetkili herkesten sadece birisi gerçek ve net cevap bekliyorum evet veya hayır affedilme olasılığımız varmı ?

ToRReTo ve TheHeavenAngel >>Asgard<<

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad